У школі Драбова триває #ВеликеБудівництво, – Олександр Скічко

Дата: 09.02.2022 17:08

Спортивний та актовий зали будують у Драбівському навчально-виховному комплексі. Це один із об’єктів програми Президента #ВеликеБудівництво. Про реалізацію цього проєкту розповів очільник області Олександр Скічко.

Школа у Драбові – єдина на все селище. Тут нині навчаються понад 600 дітей.

– Я вам уже розповідав історію цієї школи, – зазначив голова ОДА. – Її, нагадаю, збудували ще у 2010 році, а другу чергу на об’єкті чомусь поставили на затяжну паузу. І весь цей час за холодів учні займаються фізкультурою в коридорах і класах. Зараз у новобудові тривають внутрішні роботи. Цей проєкт ми завершимо вже цьогоріч.

Нагадаємо, #ВеликеБудівництво змінює спортивну інфраструктуру області. У межах програми Президента впродовж 2021 року на Черкащині звели низку спортивних об’єктів.

Детальніше тут: «Спорт – це модно»: Олександр Скічко про #ВеликеБудівництво інфраструктури

Пресслужба ОДА