Паломництво пройшло спокійно

Дата: 29.09.2022 10:36

Протягом останнього тижня в Умані проходило паломництво з нагоди Рош га-Шану (свята початку нового року)

Начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук подякував керівництву держави, області та міста, ДСНС, Нацполіції, військовослужбовцям, медикам за професіоналізм у забезпеченні святкування Рош га-Шану.

“Завдяки вашій підтримці у неспокійний період війни ми змогли прийняти паломників та забезпечити їм безпеку. Незважаючи на виклики війни, держава турбується про безпеку українців та іноземних гостів. Це є свідченням сили і міцності українського народу, який переможе російського агресора”, – зазначив очільник району.