Херсонщина - ми з тобою! - Ігор Миклащук

Дата: 08.06.2023 15:02

40 тонн бутильованої води для жителів Херсонщини!

У співпраці Уманська районна державна адміністрація з Черкаська обласна державна адміністрація та підприємцями району доставили гуманітарний вантаж- дві вантажівки з питною водою для наших херсонців.

Підірвавши дамбу Каховської ГЕС, російські окупанти спричинили найбільшу на нашому континенті,з часів Чорнобильської трагедії, техногенну катастрофу, яка ще багато років буде впливати на життя України.

"Дякую відповідальному бізнесу Уманщини Анатолію Кисілю, Віктору Погорілому за надану допомогу, а також Володимиру Осадчому за наданий транспорт для доставлення вантажу. Разом переможемо! Херсонщина - ми з тобою!" - додав Ігор Миклащук.