Проведено районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 23.04.2018 17:05

21 квітня 2018 року на базі Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якій взяли участь 13 закладів загальної середньої освіти із сіл: Дмитрушки, Іванівка, Краснопілка, Юрківка, Ладижинка, Сушківка, Дубова, Доброводи, Полянецьке, Косенівка, Бабанка, Гордецьке, Колодисте.

Фото без описуПривітали учасників заходу та оцінювали виступи Печонкіна Т.В, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, Сивак В.М., отаман Уманського коша ім. Івана Гонти, генерал-осавул українського козацтва, Шульга В. М., директор Уманського районного спортивно-технічного клубу.

Гра складалася із шести етапів, на кожному з них визначено переможців.

На етапі «Впоряд» перемогу отримали: Іванівська ЗОШ (І місце), Дмитрушківська ЗОШ (ІІ місце), Доброводівський НВК (ІІІ місце).

На етапі «Відун» І місце розділили між собою учні Косенівського НВК та Полянецької ЗОШ, ІІ місце отримала Городецька ЗОШ, ІІІ місце Сушківська ЗОШ.

На етапі «Рятівник» ґрунтовні знання продемонстрували учні Дмитрушківської ЗОШ (І місце), Городецької ЗОШ (ІІ місце), Доброводівського НВК (ІІІ місце).

На етапі «Теренова гра (квест)» ерудицію та кмітливість показали учні Сушківської ЗОШ (І місце), Дмитрушківської ЗОШ (ІІ місце), Колодистенської ЗОШ (ІІІ місце).

На етапі «Перетягування линви» силу, вміння діяти в колективі продемонстрували учні Бабанської ЗОШ (І місце), Доброводівського НВК   (ІІ місце), Сушківської ЗОШ (ІІІ місце).

На етапі «Стрільба» перемогу отримали: Доброводівський НВК  (І місце), Іванівська ЗОШ (ІІ місце), ІІІ місце розділили між собою Дмитрушківська та Ладижинська школи.

Учасники Гри продемонстрували козацький вишкіл, гарні знання з історії України, силу, мужність, вміння діяти колективно, влучність та наполегливу боротьбу в змаганнях.

Підвівши підсумки, визначено рої-переможці районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної   гри «Сокіл» («Джура»).

У 2018 році переможцями стали:

• рій «Соколи» Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (І місце);
  • рій імені Івана Богуна Доброводівського НВК (ІІ місце);
  • рій «Гайдамаки» Сушківської ЗОШ (ІІІ місце).

Вітаємо всіх учасників із перемогою, адже участь у Грі – це вже перемога!