Відремонтовано дорогу між Ладижинкою і Городницею

Дата: 26.10.2018 17:06

Ще одна ділянка дороги на Уманщині може похизуватися новеньким покриттям – завершено ремонт автомобільної дороги місцевого значення Ладижинка – Городниця протяжністю 7,1 км. З метою її огляду 26 жовтня сюди навідалися голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, сільський голова с. Городниця Сергій Якименко та сільський голова с. Ладижинка Сергій Цоколенко.

На дорозі виконано поточний середній ремонт вартістю 6395 тис. грн за рахунок коштів дорожнього фонду. Виділенню коштів сприяв народний депутат України Антон Яценко. Проводила роботи підрядна організація ПрАТ «Уманський агрошляхбуд», керівник – Геннадій Грановський.

Безумовно, оновлене дорожнє покриття зробить життя людей із ближніх сіл більш комфортним.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації