У Черкасах запрацював центр із розшуку безвісти зниклих осіб за особливих обставин

Дата: 13.06.2024 10:05

Фото без описуНа Черкащині запрацював центр із розшуку безвісти зниклих осіб за особливих обставин та ідентифікації невпізнаних тіл в умовах воєнного стану. Основними завданнями центру є збір та аналіз інформації про місце зникнення особи, відбір біологічних зразків у родичів та речових доказів, необхідних для ідентифікації осіб.

Співпраця з громадянами, які втратили зв’язок зі своїми рідними чи близькими, які перебували в зоні проведення бойових дій.

До складу центру входять: слідчі, спеціалісти-криміналісти, працівники оперативних та аналітичних підрозділів.

Звернувшись до центру, громадяни можуть:

•  отримати інформацію щодо алгоритму та порядку дій рідних із пошуку зниклих безвісти осіб;
  •  подати заяву про безвісне зникнення близької людини;
  •  з’ясувати стан здійснення розшуку безвісно зниклої особи, а також надати інформацію, що сприятиме проведенню заходів зі встановлення її місцеперебування;
  •  надати біологічні зразки (ДНК) для проведення молекулярно-генетичної експертизи з метою здійснення розшуку зниклого.

Прийом родичів зниклих осіб за особливих обставин, здійснюватиметься щовівторка та щочетверга з 10:00 год. до 14:00 год. у приміщенні Головного управління Національної поліції в Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул. Благовісна, буд. 144/1 (вхід з двору).

Окрім того, отримати консультацію фахівців Центру можна щоденно з понеділка по п’ятницю з 09:00 год. до 18:00 год. за номерами телефонів: +38068-51-09-671 та 102.

Також родичі військовослужбовців можуть звернутись до будь-якого територіального підрозділу поліції.

За інформацією ГУ НП у Черкаській області