Шановні фермери, щиро вітаємо усіх із професійним святом - Днем фермера!

Дата: 19.06.2024 09:18

Шановні фермери, щиро вітаємо усіх із професійним святом - Днем фермера!

В Україні 19 червня відзначається  нове професійне свято – День Фермера, яке започатковане було у 2020 році.

Фермер і фермерство – це навіть не професія, а швидше спосіб життя особливих людей, які не уявляють себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідною землею.
У цей день ми маємо нагоду подякувати тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу.

Фермери Уманщини вносять вагомий внесок у забезпечення продовольчої безпеки країни, у збереження і розвиток українського села.

Завдяки вашим працьовитим «золотим рукам», мудрості та напруженій самовідданій праці живе наша українська нива, розвивається сільське господарство.

Вітаємо усіх фермерів з професійним святом та дякуємо вам за любов до землі, терпіння і витримку.

Нехай ваші засіки повняться відбірним зерном, збільшуються прирости худоби. Нехай у життя втілюються усі ваші плани, задуми, на благо розквіту рідної України.