Ігор Миклащук про "Прозорість і підзвітінсть" в Уманському районі

Дата: 19.07.2024 08:12

Ігор Миклащук: 18 тендерних пропозицій тергромад розглянуто цього тижня робочою групою «Прозорість і підзвітність» в Уманському районі!

Виконавчий комітет Жашківської міської ради планує придбати квадрокоптер для потреб ЗСУ.

Відділ освіти Жашківської міськради закуповуватиме бетон для будівництва найпростішого укриття.

Відділ житлово-комунального господарства Уманської міськради запланував виділення коштів на поточний ремонт вулиці Вишиваної у місті Умань та вулиці Травнева у селі Полянецьке.

Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міськради планує ремонт систем вентиляції у найпростішому укритті закладу освіти.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Христинівської міськради планує придбати шкільний та спеціалізований автобуси.

На офіційному веб-сайті Уманської РВА можна ознайомитися із закупівлями в розрізі з кожної тергромад району та Уманської РВА.