Новини

В районі пройшли святкові заходи з нагоди Дня Конституції, Дня молоді та Дня державної служби

Дата створення: 16:46 26.06.2019, Переглядів: 487

26 червня, напередодні відзначення Дня Конституції України, з нагоди Дня державної служби та Дня молоді в актовій залі управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відбувся урочистий захід та святковий концерт. Сюди завітали керівники району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради, ветерани державної служби, селищний та сільські голови, депутати різних рівнів, представники громадськості.

Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Черкаській області

Дата створення: 16:16 26.06.2019, Переглядів: 292

Вдень 27 червня очікуються грози, в Черкасах та місцями по області град, шквали 15-20 м/с

Моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома в населених пунктах Родниківка та Берестівець

Дата створення: 16:05 26.06.2019, Переглядів: 240

26 червня завідувачем відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Сановською Ю.А. та соціальним працівником відділення Мельник О.Ф. проведено моніторинг роботи соціальних робітників в с. Родниківка та с. Берестівець.

Синергія зусиль: черкащан закликають долучатися до розробки Стратегії розвитку області на 2021-27 роки

Дата створення: 15:45 26.06.2019, Переглядів: 181

Максимальне залучення ідей, їхня пріоритизація та прозорий механізм втілення – ключові аспекти, в межах яких має стартувати й у подальшому реалізовуватись процес розробки Стратегії розвитку Черкащини на період 2021-27 років. Про це сказав т.в.о. голови, перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький в ході сьогоднішньої пресконференції. Вона відбулась в ОДА за участі представників влади, бізнесу, громадськості, науки.

НАРОДЖЕНІ В УМАНСЬКІЙ ЦРЛ СЬОГОДНІ

Дата створення: 15:41 26.06.2019, Переглядів: 242

Президент України перезапустив Національну раду з питань антикорупційної політики

Дата створення: 15:37 26.06.2019, Переглядів: 154

Президент України Володимир Зеленський оновив склад Національної ради з питань антикорупційної політики. Про це йдеться в Указі Глави держави «Питання Національної ради з питань антикорупційної політики», який він підписав 25 червня.

Проведено засідання міжвідомчої комісії райдержадміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати

Дата створення: 17:46 25.06.2019, Переглядів: 271

25 червня голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко провів чергове засідання міжвідомчої комісії райдержадміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі.

НБУ введе в обіг банкноту номіналом у 1000 гривень

Дата створення: 15:03 25.06.2019, Переглядів: 166

Національний банк вводить у обіг банкноту нового найвищого номіналу 1 000 гривень з 25 жовтня 2019 року. Банки у цей день зможуть вже видавати її клієнтам. Про це йдеться на сайті установи.

Тарас Висоцький: «Лише повністю укомплектовані, готові до роботи амбулаторії вводитимемо в експлуатацію»

Дата створення: 14:58 25.06.2019, Переглядів: 148

Відповідально поставитись до переговорного процесу з компаніями-постачальниками медичного обладнання для нових амбулаторій закликав будівельні організації т.в.о. голови, перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький. Він провів чергове засідання з представниками замовника, генеральних підрядних організацій, що працюють на об’єктах, проектної організації та філії ДП «Укрдержбудекспертиза» в області. Тарас Миколайович зауважив, що вже до кінця цього тижня всі керівники проектних організацій матимуть повну інформацію щодо медичного обладнання, яким мають бути укомплектовані амбулаторії.

Як відкрити інклюзивну групу в дитсадку – Уряд визначив порядок, а в бюджеті на це закладено майже 38 млн грн

Дата створення: 14:52 25.06.2019, Переглядів: 148

Які документи треба для зарахування дитини з особливими освітніми потребами в дитсадок, як має проходити навчання та скільки таких дітей може бути в одній групі – Уряд затвердив правила організації інклюзії в дошкіллі. Відповідний порядок набув чинності та опублікований на сайті Кабінету Міністрів.