16 Жовтня, 2023 р., 09:27
Жінки з деокупованих територій України можуть пройти курс безоплатного дистанційного навчання у сфері креативних та IT-індустрій. Проєкт впроваджує Projector Foundation за підтримки ІСАР Єднання, йдеться на сторінці організатора.
16 Жовтня, 2023 р., 08:46
Європейський день протидії торгівлі людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.
13 Жовтня, 2023 р., 15:20
"Досвід минулого року, коли ворог бив по енергетичним об’єктам країни, довів нам, що чітка та ретельна підготовка чекає нас до нового опалювального сезону 2023-2024.
13 Жовтня, 2023 р., 10:35
Загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 по 13 жовтня 2023 орієнтовно склали:
12 Жовтня, 2023 р., 16:05
"Створення реабілітаційних відділень у медичних закладах - турбота про наших захисників!
12 Жовтня, 2023 р., 09:36
Минулої ночі Черкащина знову була під ворожим прицілом. Наші оборонці успішно мінуснули ударний дрон противника в небі над областю. Інший “шахед” поцілив у відкриту місцевість. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.