28 Вересня, 2022 р., 11:04
За повідомленням Міністерства оборони України загальні бойові втрати противника з 24.02.2022 по 28.09.2022 орієнтовно склали:
27 Вересня, 2022 р., 18:13
У Брюсселі відбулася зустріч високого рівня, де обговорили шляхи подальшої мобілізації гуманітарної допомоги Україні, зокрема надання необхідної підтримки українським громадянам під час зимового періоду.
27 Вересня, 2022 р., 16:12
В області продовжують підготовку тренерів за проектом «Освітній хаб «Навички майбутнього». Чергові навчання відбулися на базі навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.
27 Вересня, 2022 р., 13:14
Відповідно до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам (далі – Положення), затвердженого постановою КМУ від 19.07.2022 №812, на ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» (далі – Товариство) покладено спеціальні обов’язки щодо забезпечення постачання природного газу споживачам, що є бюджетними установами відповідно до Бюджетного кодексу України, закладам охорони здоров’я державної власності (казенні підприємства та/або державні установи тощо), закладам охорони здоров’я комунальної власності (комунальні некомерційні підприємства та/або комунальні установи, та/або спільні комунальні підприємства тощо) (далі – бюджетні установи).