29 Вересня, 2022 р., 17:46
Із 7 до 23 вересня по всій країні проходило тестування системи оповіщення населення про надзвичайні ситуації. Загалом у кожну область надійшло вісім повідомлень. Про це повідомив заступник голови ДСНС України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації Роман Примуш.
29 Вересня, 2022 р., 16:42
На Черкащині СБУ повідомила про підозру держзраднику, командиру розвідувального взводу, який від початку антитерористичної операції на сході України воював проти українських захисників.
29 Вересня, 2022 р., 16:40
В області оголосили аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу  державного підприємства «Науково-дослідний інститут «Акорд», що розташований у Черкасах. Державне підприємство діюче. Основний вид діяльності – дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук.
29 Вересня, 2022 р., 12:58
Сьогодні, 29 вересня, День пам’яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту.