25 Вересня, 2023 р., 15:57
Сьогодні відкривається доступ до реєстраційної платформи всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024». Подати заявку можна до 16 жовтня. Про це інформує заступниця начальника обласного управління освіти і науки Оксана Сімушіна.
25 Вересня, 2023 р., 15:49
Стартує подання документів для формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Уманській районній державній адміністрації
25 Вересня, 2023 р., 14:20
Цього тижня погода залишається стійкою. Температура вдень 23-28º, вночі 10-15º. Малохмарна та безвітряна погода. У найближчі вихідні південно-східний синоптичний процес зміниться на північний, що вимагатиме зміну гардеробу. Про це інформує керівник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.
25 Вересня, 2023 р., 14:17
Головне управління ДПС у Черкаській області  нагадує, що у регіоні  триває операція «Урожай», основною метою якої є контроль за повнотою сплати податків сільгосптоваровиробниками, а також громадянами, які  самостійно обробляють власні земельні  ділянки та реалізують сільгосппродукцію.
25 Вересня, 2023 р., 14:15
Міноборони України підготувало низку корисних контактів для рідних і близьких наших захисників. Скориставшись ними, вони зможуть отримати необхідну допомогу або інформацію.
25 Вересня, 2023 р., 09:36
Уряд розробляє механізм компенсації витрат аграріям та стратегічним підприємствам за розмінування. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 22 вересня.
25 Вересня, 2023 р., 09:33
Загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 до 25 вересня 2023 орієнтовно склали:
24 Вересня, 2023 р., 09:06
На Черкащині стартував пілотний проект Головного сервісного центру МВС, який передбачає оптимізацію екзаменаційної діяльності та запровадження онлайн запису на практичний іспит для майбутніх водіїв.
22 Вересня, 2023 р., 16:57
Комісія з питань здійснення контролю за органами місцевого самоврядування Уманського району делегованих повноважень органів виконавчої влади відвідала Дмитрушківську громаду.