20 Вересня, 2023 р., 15:51
За підсумками десятої хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів 12 переможців отримають кошти від держави на старт або розвиток свого бізнесу на 6,1 млн грн.
20 Вересня, 2023 р., 11:23
В Україні запроваджують пілотну програму безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Здобувачі освіти зможуть самостійно обирати напрям та вид професійного навчання, а також заклади освіти із переліку, який буде розміщено на сайті Державного центру зайнятості.
20 Вересня, 2023 р., 10:20
Загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 до 20 веренсня 2023 орієнтовно склали:
19 Вересня, 2023 р., 16:51
До програми грошової допомоги на ремонти єВідновлення зможуть долучитися ще більше великих та малих бізнесів – згідно з урядовим рішенням розширено список відповідних категорій та МСС-кодів. Раніше учасниками програми єВідновлення могли стати компанії лише за трьома категоріями та МСС-кодами.
19 Вересня, 2023 р., 15:53
Враховуючи непередбачуваність ситуації в умовах воєнного стану, продовжуємо працювати над забезпеченням населення засобами індивідуального захисту органів дихання у випадку надзвичайної ситуації.
19 Вересня, 2023 р., 14:46
Більше моркви, цибулі, помідорів і столового буряка. В області триває збір овочевих культур. Вирощеного вистачить, аби повністю забезпечити жителів області. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
19 Вересня, 2023 р., 12:49
Сьогодні начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець представив керівникам структурних підрозділів свого нового заступника. Ним став Антон Царюк.
19 Вересня, 2023 р., 12:41
Збірна України завершила виступи на Іграх нескорених-2023, що проходили 9-16 вересня у Дюссельдорфі в Німеччині. Команда була представлена найбільшим складом у своїй історії: 25 учасниками, серед яких 3 військовослужбовці Нацгвардії.