02 Лютого, 2023 р., 13:01
Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №11 від 06.01.2023 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми».
02 Лютого, 2023 р., 12:02
Відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини. Комісія розглянула питання про влаштування 4 дітей , позбавлених батьківського піклування, до дитячого будинку сімейного типу, одного з найкращих в Уманському районі.
02 Лютого, 2023 р., 08:07
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 02.02.23 орієнтовно склали:
01 Лютого, 2023 р., 12:35
У гідрометцентрі оголосили жовтий рівень небезпечності через погодні умові. На дорогах — ожележиця. Також стабільно хмарно, часом сніг та мокрий сніг.
01 Лютого, 2023 р., 08:17
З 1 по 4 лютого включно по Черкаській області продовжать діяти червоні графіки погодинних відключень. Втім у разі дотримання лімітів потужності, наданих НЕК "Укренерго", та за умови ощадливого споживання електроенергії, перерви відключення можуть бути меншими упродовж доби. У нічний час (орієнтовно з 00:00 до 06:00) відключень не планується.