23 Січня, 2023 р., 11:52
В Україні стартувала інформаційна кампанія «Безпека вдома під час війни», покликана підвищити обізнаність українців із правил безпечної поведінки з генераторами, газовими пальниками, системою пічного опалення та свічками у разі відсутності електроенергії та тепла. Кампанію впроваджує Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
23 Січня, 2023 р., 11:08
СПОЖИВАННЯ електроенергії: більше, ніж у неділю, що пов'язано з початком робочого тижня, а також поступовим зниженням температури по всій Україні. У зв’язку з цим зріс дефіцит потужності.
23 Січня, 2023 р., 11:01
В зв'язку з обмеженням ліміту потужності по Черкаській області продовжують діяти червоні графіки погодинних відключень.
23 Січня, 2023 р., 10:56
Піротехніки продовжують розмінування на Уманщині, про це написав очільник області Ігор Табурець:
23 Січня, 2023 р., 08:06
Сили оборони України знищили ворожий катер.
20 Січня, 2023 р., 12:16
Станом на 20 січня споживання електроенергії прогнозується незначно вищим, ніж у четвер. Водночас зросло виробництво електроенергії через вихід з ремонту одного з блоків ТЕЦ, невеликого зростання генерації на інших ТЕЦ та ГЕС, а також ВДЕ. Дефіцит потужності знизився, але все ще суттєвий. У вечірній пік генерація може покрити трохи більше ніж ¾ споживання.
20 Січня, 2023 р., 09:08
Ситуація на Уманщині залишається незмінною!