16 Грудня, 2022 р., 13:11
По Черкаській області аварійні відключення. Слідкуйте за оновленнями на сайті Товариства ПАТ "Черкасиобленерго" та на сторінці у Facebook.
16 Грудня, 2022 р., 13:05
Генеральний штаб ЗС України назвав орієнтовні втрати ворога від початку військової агресії РФ на території України станом на ранок п'ятниці, 16 грудня.
15 Грудня, 2022 р., 11:48
Загальні військові втрати росіян станом на ранок 15 грудня орієнтовно склали:
15 Грудня, 2022 р., 11:44
Сьогодні по області продовжують діяти зелені графіки погодинних відключень електроенергії: чотири години зі світлом, дві – без світла. За винятком таких тергромад Уманського району: Уманської, Паланської, Бабанської, Дмитрушківської, Ладижинської, Монастирищенської та Христинівської. Там і далі діють жовті графіки погодинних відключень. Район, нагадую, заживлений від іншого джерела генерації. На жаль, поки є технологічні проблеми - Ігор Табурець, начальник Черкаської ОВА
15 Грудня, 2022 р., 09:07
У гідрометцентрі попереджають про ожеледицю на дорогах області. Оголошено І рівень небезпечності — “жовтий”.
14 Грудня, 2022 р., 15:16
Відсьогодні по усій Черкаській області впродовж дня відбудеться перехід на зелені графіки погодинних відключень електроенергії: чотири години зі світлом, дві – без світла.
14 Грудня, 2022 р., 14:55
Чорнобиль... Це слово відоме всій планеті. Його й досі вимовляють із тривогою в очах, бо це була найстрашніша катастрофа світового рівня.
14 Грудня, 2022 р., 12:51
Середа 14 грудня почалась з масованої атаки дронів. Завдяки блискучій роботі сил протиповітряної оборони об’єкти енергетичної інфраструктури не зазнали ушкоджень - всі 13 БПЛА було збито.