30 Травня, 2022 р., 15:15
Яка допомога доступна від держави та як її отримати українцям, що вимушено евакуювалися до безпечніших регіонів України, або постраждали внаслідок воєнних дій, збройних конфліктів або вибухонебезпечних предметів, можна дізнатися на Гіді з держпослуг.
30 Травня, 2022 р., 14:01
Начальник Уманської районної військової адміністрації ІГОР МИКЛАЩУК 27 травня 2022 року провів пресконференцію щодо головних питань, які зараз турбують людей.
30 Травня, 2022 р., 09:09
З травня в Україні скасовують виплати для частини внутрішніх переселенців. Про це повідомила міністерка соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телемарафону.
27 Травня, 2022 р., 05:53
На Черкащині роботодавці почали отримувати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених громадян. Наразі 15 роботодавців вже отримали компенсації за 23 працівників. Про це повідомив директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.
27 Травня, 2022 р., 05:47
Мін’юст запуускає проєкт «Скажи правду». Це платформа для ефективного збирання та оброблення інформації про порушення прав людини російською федерацією.