07 Квітня, 2022 р., 16:08
Платники Черкаської області за січень-березень 2022 року до бюджетів усіх рівнів сплатили 4 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на на 306 млн грн, або на 8,2 відс. більше податків, зборів та платежів. Про це інформують в ГУ ДПС області.
07 Квітня, 2022 р., 15:24
Служба безпеки України повідомила про підозру мешнканці Умані, яка займалась публічною підтримкою повномасштабного російського вторгнення в Україну.
07 Квітня, 2022 р., 10:31
Верховна Рада України 1 квітня 2022 року проголосувала за запровадження 100% гарантії за всіма банківськими вкладами фізичних осіб та ФОП.
07 Квітня, 2022 р., 10:30
Мережі роздрібної торгівлі можуть залучити кредити на суму до 1 млрд гривень під 5% в рамках програми “5-7-9%”. Таке рішення було прийняте Урядом для підтримки торгових мереж, які в умовах воєнного стану стали важливою частиною критичної інфраструктури.
07 Квітня, 2022 р., 08:48
Передає допомогу на передову, формує гуманітарні вантажі, приймає вимушених переселенців – Черкащина активно працює в тилу. Більше про зроблене розповів начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець у щоденному зверненні.