26 Березня, 2022 р., 09:33
Безкоштовну онлайн-школу «Абітурієнт – 2022» для поглиблення знань з української мови для учнів з числа внутрішньо переміщених осіб створили на Черкащині. Школа розпочне роботу вже з 28 березня. працюватиме дистанційно тричі на тиждень.
25 Березня, 2022 р., 13:06
Україна вже місяць героїчно тримає оборону проти російських окупантів. Чим живе Черкащина – область, яка нині тримає тил, розповів в ефірі телеканалу “Суспільне: Черкаси” начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
25 Березня, 2022 р., 12:57
Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект № 5583, що передбачає проведення в Україні комплексного огляду та оновлення системи соціального захисту ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин загиблих воїнів.
25 Березня, 2022 р., 12:55
Особи, які входять до складу добровольчих формувань територіальних громад, мають право на підвищенні норми пенсійного забезпечення, які передбачені для військовослужбовців з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Про це повідомила міністерка соціальної політики України Марина Лезебна.