21 Березня, 2022 р., 00:20
Рішення про створення Національного інформаційного бюро (НІБ) ухвалене 17 березня 2022 року під час засідання Уряду України й затверджене відповідним розпорядженням. Про це розповіла Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
18 Березня, 2022 р., 12:32
Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій та міських рад допомагають вимушено переміщеним громадянам, які евакуювалися з областей, де точаться активні бойові дії.
18 Березня, 2022 р., 11:53
Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що в повному обсязі профінансована виплата грошових допомог, пільг та субсидій в березні.
18 Березня, 2022 р., 11:52
Центр протидії дезінформації при РНБО України рекомендує новий бот «Дитячий лікар на війні».
18 Березня, 2022 р., 11:50
З метою стимулювання економіки України буде запроваджено пільгове кредитування для підприємців під 0% на час воєнного стану, масштабну дерегуляцію, а також гарантування 100% вкладів громадян. Про це Президент Володимир Зеленський повідомив у зверненні.