Вітання/Звернення

14 Грудня, 2020 р., 11:22
Шановні ліквідатори  аварії на Чорнобильській АЕС! 14 грудня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської атомної електростанції. Тож щороку саме цього дня ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто, на щастя, поруч з нами, і вклоняємося пам'яті тих, хто пішов за межу вічності.
07 Грудня, 2020 р., 14:42
Шановні депутати районної та місцевих рад, сільські голови, ветерани, працівники органів місцевого самоврядування Уманщини! Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!
04 Грудня, 2020 р., 15:11
Шановні захисники Української держави! У цей святковий день ми з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.
20 Листопада, 2020 р., 12:10
Шановні жителі Уманщини! Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи!
17 Листопада, 2020 р., 12:46
Дорога молодь! Шановне студенство! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента!
16 Листопада, 2020 р., 10:19
Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Прийміть найтепліші вітання з нагоди професійного свята!
13 Листопада, 2020 р., 16:04
Шановні працівники сільського господарства Уманщини! Ваш професійний день – це свято справжніх господарів української землі, які щоденною працею вирощують хліб, виробляють цінну та якісну продукцію тваринництва.
09 Листопада, 2020 р., 12:28
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Уманщини! Щиро вітаю вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
30 Жовтня, 2020 р., 16:32
Шановні працівники соціальної сфери Уманщини! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери.
28 Жовтня, 2020 р., 11:39
Дорогі ветерани Другої світової війни! Шановні жителі Уманщини! Сьогодні ми відзначаємо пам’ятну дату – 76 річницю визволення України від нацистських загарбників.