18 Січня, 2023 р., 16:46
Посилені патрулювання та чергування рятувальників. Очільник області Ігор Табурець розповів як на Черкащині відзначатимуть свято Хрещення Господнього, яке за юліанським календарем відбудеться вже завтра, 19 січня.
18 Січня, 2023 р., 12:55
Ця довідка підтверджує, що ви є власником квартири, будинку або земельної ділянки. На певний час можливість її отримання через «Дію» припинили з міркувань безпеки. За цей час послугу покращили, відтепер вона доступна на порталі.
18 Січня, 2023 р., 12:15
Ігор Клименко: Сьогодні вранці, 18 січня, у Броварах розбився гвинтокрил ДСНС. Внаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС: міністр, перший заступник міністра та державний секретар.
18 Січня, 2023 р., 12:13
У Черкаській області застосовано аварійні відключення світла, повідомляє Укренерго. Наразі зберігається суттєвий дефіцит потужності в енергосистемі, особливо у вечірній пік споживання. Генерація не покриває четверть споживання в країні. Загалом, аварійні відключення на сьогодні торкнулися 8 областей України.
18 Січня, 2023 р., 09:30
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у відкритті пленарної сесії у конгрес-центрі Всесвітнього економічного форуму (WEF), що стартував у швейцарському Давосі. Вперше в історії форуму на ньому виступила дружина лідера держави.
18 Січня, 2023 р., 09:01
Станом на 06.00 18.01.2023 року «Пункти незламності» відвідало 20 осіб. Оновлені адреси «Пунктів незламності».
18 Січня, 2023 р., 08:24
Ще кілька пунктів потреб для наших тероборонівців закрили на Черкащині. Вантаж із нині найнеобхіднішим для військових передав начальник ОВА Ігор Табурець.
18 Січня, 2023 р., 08:09
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 18.01.23 орієнтовно склали: