03 Червня, 2021 р., 12:02
Продовжують капітально ремонтувати ділянку автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань протяжністю 9 км від закінчення села Легедзине і до початку села Доброводи Уманського району. Про це інформують у САД області.
02 Червня, 2021 р., 16:21
29 травня 2021 року в м. Городище на базі спортивного комплексу «Колос» відбулися фінальні змагання обласної Спартакіади серед депутатів усіх рівнів. Збірну команду Уманського району очолював голова Уманської районної ради Віталій Олійник.
02 Червня, 2021 р., 15:33
297 депутатів Верховної Ради проголосували за ухвалення Закону № 2051−1 «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» у другому читанні. Закон вводить штраф на суму до 34 тисяч гривень за розповсюдження пакетів-«маєчок». Про це повідомив Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.
02 Червня, 2021 р., 15:33
У Міністерстві культури та інформаційної політики України відібрали 22 проекти з реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини. Їх реалізують у 2021 році в рамках проекту «Велика Реставрація» у межах президентської програми «Велике будівництво».
02 Червня, 2021 р., 15:32
Верховна Рада України 247 голосами підтримала у першому читанні проєкт закону про внесення змін до Закону України «Про засади державної регіональної політики», що впроваджують трирівневу систему стратегічного планування: держава – регіон – громада. Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов подякував народним депутатам за підтримку урядової ініціативи.
02 Червня, 2021 р., 15:31
Держкомтелерадіо розпочинає прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.
02 Червня, 2021 р., 15:30
Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує, що з 1 червня рух вантажівок з фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн державними дорогами у денну пору доби при температурних показниках повітря вище +28 градусів заборонено. В межах Черкаської області заборона діє на 34 автодорогах державного значення.
02 Червня, 2021 р., 15:28
За останню добу, 1 червня, вакцинувалися проти коронавірусу 716 черкащан. Загалом з початку вакцинальної кампанії щеплення отримали 43 101 особа. Про це інформує заступниця очільника області Лариса Кошова.