11 Квітня, 2019 р., 16:35
Уже четвертий рік поспіль держава підтримує тих, хто добровільно створив об’єднані територіальні громади, надаючи інфраструктурну субвенцію. Цьогоріч на це Черкащині передбачили понад 96 млн грн, зазначає перший заступник голови Черкаської ОДА Тарас Висоцький.
11 Квітня, 2019 р., 15:42
ФУТБОЛ (дівчата): 13 березня о 10 год у с. Родниківка, за адресою вул. Гайдамацька, 5  (стадіон)  відбуться зональні змагання за програмою ХХV обласної Спартакіади серед школярів ЗЗСО за участі команд Уманського, Маньківського, Тальнівського районів, Соколівської та Жашківської ОТГ.
11 Квітня, 2019 р., 14:43
Середньомісячна заробітна плата штатного працівника  підприємств, установ та організацій Уманського району за ІV квартал  2018 року становить 9165 грн. У порівнянні з відповідним періодом  2017 року середньомісячна заробітна плата зросла на 2353 грн (6812 грн), що становить 34,5 відсотка росту. Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01.03.2019 в районі відсутня.
11 Квітня, 2019 р., 13:26
Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік». Глава держави назвав підписання документа дуже важливою подією, адже ним затверджується план співпраці України з Північноатлантичним альянсом до 2020 року.
09 Квітня, 2019 р., 09:57
8 квітня 2019 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Наталії Сиротюк проведено засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Уманського району.
08 Квітня, 2019 р., 12:38
8-12 квітня переважатиме висока (4 класу) пожежна небезпека.
08 Квітня, 2019 р., 12:05
«Вважаю, що є надзвичайно великою загрозою, коли є підозра, що кандидатом або навіть Президентом України, Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил може стати людина, яка не виключено, що має наркотичну залежність. І для того, щоб зняти ці питання, в цьому зацікавленні обидва кандидата, в цьому зацікавлений кожен українець, який робить свідомий вибір рівно за два тижні», - наголосив Президент України Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Україна».
08 Квітня, 2019 р., 10:19
21 квітня 2019 року з 8.00 до 20.00 год. проводитиметься повторне голосування на чергових виборах Президента України (другий тур). З собою треба мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.