01 Липня, 2021 р., 16:06
Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб» № 1584-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 29 червня 2021 року.
01 Липня, 2021 р., 16:04
Сьогодні, 1 липня, депутати Уманської районної ради зібралися на позачергову сесію. Участь у засіданні взяли перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Анатолій Риженко та заступник голови РДА Сергій Жорницький.
01 Липня, 2021 р., 10:33
З 1 липня 2021 р. у зв’язку із підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 769 грн до 1 854 грн підвищується:
01 Липня, 2021 р., 10:31
Від сьогодні набирає чинності Закон, яким передбачено запуск обігу землі сільськогосподарського призначення в Україні. Як проходитиме передача земельних ділянок, у яких не визначений статус? Як змінити цільове призначення земельної ділянки? Які землі сільськогосподарського призначення можна продавати? На ці та інші питання відповідають  юристи, експерти із земельних питань, фахівці Держгеокадастру.
30 Червня, 2021 р., 16:57
Депутати Верховної Ради своєю більшістю підтримали в першому читанні законопроєкт № 5557 про основи національного спротиву.
30 Червня, 2021 р., 14:06
У селі Вільшанка Уманського району завершуються масштабні роботи з відновлення аварійного мосту в межах програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Сьогодні, за дорученням голови Уманської райдержадміністрації Ігоря Миклащука, хід будівництва проінспектував заступник голови Сергій Жорницький.
30 Червня, 2021 р., 08:23
30 червня з 11.00 до 12.00 год. проводитимуть перевірку системи центрального оповіщення цивільного захисту в Черкаській області з запуском електричних сирен.