01 Серпня, 2017 р., 09:34
1 серпня – день святої Мокрини. В давнину в народі казали: «Свята Мокрина осінь приносить». Саме в цей день люди вірили, що яка погода на Мокрини, така буде й осінь.
31 Липня, 2017 р., 11:36
«Заклопотані своїми буденними справами ми біжимо вперед. Хутчіш – треба встигнути купити, здати, обміняти, знайти, попросити… Ображаємося, коли відмовляють, взиваємо до людського милосердя. А навколо такі ж люди, як і ми. Вони закривають очі на наші проблеми й водночас потребують нашої уваги,» – така думка панує, майже у кожного з нас...
28 Липня, 2017 р., 16:45
Сьогодні в Україні, як і в усьому світі, дуже гостро постає проблема боротьби з інфекційними хворобами тварин, а саме африканської чуми свиней. Це спричинено різким розповсюдженням її спалахів в останні роки та підвищенням смертності тварин. З приводу цього питання, 27 липня на Уманщині, за ініціативи Черкаської обласної державної адміністрації та підтримки районної влади, відбулася кущова нарада щодо запобігання розповсюдження африканської чуми свиней та інших інфекційних захворювань тварин.
28 Липня, 2017 р., 08:01
1 липня 2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 1555-VII "Про державну допомогу суб’єктам господарювання", розроблений Антимонопольним комітетом України з урахуванням зобов'язань, визначених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС. Зазначений Закон набере чинності у повному обсязі 2 серпня 2017 року.
27 Липня, 2017 р., 16:41
На Уманщині середина літа зазвичай жаркий і вологий період, коли, як кажуть у народі «літо купається в теплих ночах, а налиті вологою трави стають особливо соковитими». В останні 2 дні середня температура в нашому краї становила +23+26°, денний максимум досягав +29+33°, а вночі температура не опускалася нижче +18°.
26 Липня, 2017 р., 16:33
20 липня 2017 року біля с. Кочубіївка місцеві жителі виявили 3 вибухонебезпечні предмети, які за зовнішніми ознаками були схожі на авіаційні бомби.
26 Липня, 2017 р., 09:49
7 червня 2017 року урядом прийнято постанову № 413 "Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними", якою затверджено Стратегію удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними.  Одними з ключових положень даної стратегії зобов’язано Держгеокадастр та його територіальні органи надавати дозволи на розроблення документації із землеустрою та передавати земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності у приватну власність в межах норм безоплатної приватизації, насамперед учасникам антитерористичної операції; враховувати позицію відповідної сільської та селищної ради під час надання (передачі) земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність громадян; у разі добровільної відмови юридичної або фізичної особи від земельної ділянки (у тому числі земельної частки (паю), яка перебуває у власності або користуванні такої особи, передавати таку земельну ділянку в користування за результатами земельних торгів, не допускаючи передачі таких земельних ділянок у приватну власність.
25 Липня, 2017 р., 16:56
26 липня очікується помірний дощ, місцями по області сильний. Гроза, шквали 19-24 м/с, місцями по області град.
25 Липня, 2017 р., 13:07
В розпалі жнивна кампанія 2017 року. Станом на 24.07.2017 року всі господарства району приступили до збору ранніх зернових і зернобобових культур та озимого ріпаку.
21 Липня, 2017 р., 15:11
20 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель».