12 Липня, 2017 р., 11:43
Удосконалити механізм виділення та оформлення земельних ділянок атовцям намагаються на Черкащині. З цією метою на Жашківщині відбулась чергова робоча зустріч із представниками районних спілок учасників АТО, організована за ініціативи голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, народного депутата України Валентина Ничипоренка. Сюди прибув перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, також керівниця Головного управління Держгеокадастру в області Ольга Залога, депутати обласної ради, очільники та заступники восьми районів регіону. Зокрема, Жашківського, Уманського, Христинівського, Маньківського, Канівського, Лисянського, Золотоніського та Звенигородського. Від Уманщини на захід були делеговані начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Мовчанюк та в.о. начальника міськрайонного управління в Уманському районі та м. Умань Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Петро Балковський.