16 Травня, 2019 р., 10:47
15 травня Уряд ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення про застосування спеціального мита на всі товари походженням з Російської Федерації. Виняток становлять чутливий імпорт, такий як вугілля, кокс, бензин, скраплений газ та фармацевтична продукція.
16 Травня, 2019 р., 10:28
На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області на автодорозі державного значення загального користування Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань розпочалися роботи із поточного ремонту на ділянці км 206+000 – км 208+000 у селі Доброводи Уманського району. Вже розпочалися роботи із регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за допомогою холодного ресайклінгу із застосуванням бітумної емульсії та цементу ресайклером.
15 Травня, 2019 р., 10:13
Впродовж січня-квітня 2019 року послугами Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості користувалися 1274 безробітних, що на 2 особи менше, ніж у відповідному періоді минулого року. Станом на 01.05.2019  на обліку в  районній філії перебували 684 безробітних, що на 43 особи менше ніж у минулому році.
14 Травня, 2019 р., 11:29
Минають роки, відлітаючи у вічність... Все далі і далі відходять від нас грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну від гітлерівської агресії. Саме такими словами  8 травня у приміщенні Ятранівського будинку культури розпочалося святкування 74-ї річниці перемоги над нацизмом.
13 Травня, 2019 р., 15:13
Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.
13 Травня, 2019 р., 11:12
Цьогоріч в Україні запровадили новий механізм забезпечення реабілітацією дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу. Він діє за принципом «гроші ходять за людиною». Це дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.
11 Травня, 2019 р., 14:55
11 травня перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький провів чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
10 Травня, 2019 р., 15:47
Минають роки. Відлітають у вічність. Але є такі дні, які ніколи не будуть стерті із пам’яті нашого народу. Це 8 та 9 травня 1945 року – День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.