07 Травня, 2019 р., 12:46
Після об’єднання у Мокрокалигірській об’єднаній територіальній громаді працюють над покращенням добробуту сіл, які увійшли до ОТГ.
06 Травня, 2019 р., 15:11
Вдень 7 травня по Черкаській області очікуються грози, місцями град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
06 Травня, 2019 р., 12:17
Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.
06 Травня, 2019 р., 11:51
За ініціативи Міжнародної організації праці з метою привернення уваги світової спільноти, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці та смертності працівників на робочих місцях щорічно 28 квітня понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день безпеки та гігієни праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.
03 Травня, 2019 р., 16:01
  Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до українців світле свято Великодня з дитячим сміхом і кольоровими крашанками, з випеченою високою паскою і прикрашеними кошиками. Великоднє свято пов'язане із воскресінням Ісуса Христа та символізує собою перемогу добра над злом і світла над пітьмою.
03 Травня, 2019 р., 15:25
   Вдень 4 травня по Черкаській області очікуються грози, місцями град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
02 Травня, 2019 р., 15:31
З метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок на заключному етапі вивчення предмета «Захист Вітчизни» здобувачами загальної середньої освіти в кінці навчального року в закладах освіти проводяться навчально-польові збори.
02 Травня, 2019 р., 15:23
Чи потрібно у травні повторно звертатися з документами?
26 Квітня, 2019 р., 15:42
Сьогодні виповнюється 33 роки найбільшій техногенній катастрофі за всю історію ядерної енергетики у світі – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. З нагоди трагічної річниці на території села Піківець Уманського району відбувся загальнорайонний мітинг-реквієм.