12 Жовтня, 2017 р., 12:00
Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за 9 місяців 2017 року виплачено всіх видів допомог, пільг, субсидій та компенсацій населенню на загальну суму 134 млн 92 тис. грн, в т.ч.:
12 Жовтня, 2017 р., 08:58
11 жовтня працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району, а саме: завідувачемвідділення соціальної допомоги вдома Сановською Ю.А., соціальними працівниками відділення соціальної допомоги вдома Пясецькою О.В., Решетило С.Ю. – здійснено перевірку якості надання соціальної послуги догляду вдомав населених пунктах Іванівка та Родниківка.
11 Жовтня, 2017 р., 12:06
6–7 жовтня 2017 року гуртківці ДЮКФП, учні Старобабанівської ЗОШ І–ІІІ ступенів, учасники зразкового акробатичного колективу «Весела дітвора» у складі: Демедовської Богдани, Соболенко Поліни, Сінькевич Каміли, Діденко Віталіни, Вахоцької Софії, Василенко Вероніки, Валєвич Ольги, Лукачук Валерії, Плахотнюк Валерії, Плахотнюк Вікторії, Діденко Ілони, Сінькевич Вероніки, керівник Роговенко Наталя Володимирівна взяли участь у ІІІ Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», що проходив у м. Черкаси.
11 Жовтня, 2017 р., 12:05
Понад 250 тисяч черкащан отримають цього місяця підвищену пенсію. Усе завдяки пенсійній реформі. Про особливості її впровадження на Черкащині йшлося на координаційній нараді в ОДА.
10 Жовтня, 2017 р., 12:08
Президент Петро Порошенко підписав Закон № 2167—VIII «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей», ухвалений Верховною Радою 6 жовтня.
10 Жовтня, 2017 р., 12:08
07 жовтня 2017 року ДЮКФП проводив 25 комплексні навчально-виховні заходи з футболу серед дівчат Уманського району.
09 Жовтня, 2017 р., 13:16
Впродовж січня – вересня 2017 року послугами Уманського районного центру зайнятості користувалися 1855 безробітних, що на 98 осіб менше ніж у відповідному періоді минулого року, 223 безробітних користувалися послугами центру зайнятості не за місцем зареєстрованого проживання. Серед загальної чисельності безробітних – 46% складали жінки (853), 34 % (631) – молодь до 35 років. На обліку перебували 44 безробітних з числа вивільнених громадян.
09 Жовтня, 2017 р., 12:19
В останні роки у зв'язку з широким розповсюдженням комп'ютерної техніки, електронних систем охоронної сигналізації, робототехніки, що висувають підвищені вимоги до надійності електропостачання, затребуваність автономних електростанцій як аварійно-резервних джерел електропостачання істотно зросла.