03 Жовтня, 2017 р., 14:12
Частиною першою статті 2 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (далі - Закон про реєстрацію) визначено, що відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб-підприємців, регулюються Конституцією України, цим Законом та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону.
03 Жовтня, 2017 р., 14:11
З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Уманської РР (головний лікар Олександр Новаківський) та міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста (голова Валентина Чорна) провели спільну благодійну акцію «Людина починається з добра».
03 Жовтня, 2017 р., 14:09
2 жовтня голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко відвідав один із найбільших населених пунктів району – селище Бабанка. В ході робочого візиту він відвідав всі установи бюджетної сфери – загальноосвітню школу, школу-інтернат, дитячий садочок, амбулаторію загальної практики – сімейної медицини, будинок культури.
03 Жовтня, 2017 р., 14:07
З початку 2015 року відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.01.2015 № 47-р в Україні встановлено режим підвищеної готовності та надзвичайної ситуації. Значна увага приділяється плануванню та впровадженню заходів безпеки мирного часу та особливого періоду.
03 Жовтня, 2017 р., 14:02
30 вересня 2017 року Дитячий юнацький клуб фізичної підготовки (ДЮКФП) провів 25 комплексні навчально-виховні заходи з шашок серед школярів Уманського району.
03 Жовтня, 2017 р., 13:59
Президент Петро Порошенко під час зустрічі з працівниками освіти підкреслив, що Закон «Про освіту», який сьогодні набув чинності, відкриває шлях до довгоочікуваної системної реформи освіти.
03 Жовтня, 2017 р., 13:57
27 вересня 2017 року в усіх загальноосвітніх навчальних закладах Уманського району відзначали Всесвітній день туризму, який був започаткований у 1979-му році Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації при Організації Об’єднаних Націй.
02 Жовтня, 2017 р., 14:05
Особливості функціонування населених пунктів району, напрями та пріоритети їхньої діяльності перебувають під контролем районної влади. Адже це забезпечує можливість оперативно реагувати на проблемні питання та конструктивно їх вирішувати.
29 Вересня, 2017 р., 15:56
Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року «Про Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період».
28 Вересня, 2017 р., 08:54
За 8,5 місяців поточного року ОСББ та ЖБК взяли в державних банках 560 «теплих кредитів» на суму 120 млн гривень. Це у 2 рази більше ніж за весь 2016 рік, коли ОСББ отримали 435 кредитів на суму 61 млн гривень.