09 Жовтня, 2017 р., 13:16
Впродовж січня – вересня 2017 року послугами Уманського районного центру зайнятості користувалися 1855 безробітних, що на 98 осіб менше ніж у відповідному періоді минулого року, 223 безробітних користувалися послугами центру зайнятості не за місцем зареєстрованого проживання. Серед загальної чисельності безробітних – 46% складали жінки (853), 34 % (631) – молодь до 35 років. На обліку перебували 44 безробітних з числа вивільнених громадян.
09 Жовтня, 2017 р., 12:19
В останні роки у зв'язку з широким розповсюдженням комп'ютерної техніки, електронних систем охоронної сигналізації, робототехніки, що висувають підвищені вимоги до надійності електропостачання, затребуваність автономних електростанцій як аварійно-резервних джерел електропостачання істотно зросла.
09 Жовтня, 2017 р., 12:18
5 жовтня під керівництвом голови Уманської районної державної адміністрації Євгенія Данченка відбулося чергове засідання міжвідомчої комісії райдержадміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітноїплати в районі.
09 Жовтня, 2017 р., 12:09
В Умані пройшли масштабні урочистості з нагоди відзначення 401-го Дня народження міста. Завітав на свято й очільник Уманського району Євгеній Данченко, який висловив містянам найтепліші вітання та підкреслив важливість тісної співпраці між районною та міською владою заради покращення добробуту громади Уманщини:
06 Жовтня, 2017 р., 13:41
Президент Петро Порошенко наголошує на важливості впровадження реформ у освітній, пенсійній, судовій, медичній сферах слідом за відновленням економічного зростання після глибокої кризи, спричиненої війною та гібридною агресією Росії.
06 Жовтня, 2017 р., 13:38
Щорічно на початку жовтня в нашій країні відзначається День людей похилого віку. Цього дня, вшановуючи усіх стареньких людей, для них проводять різноманітні акції, заходи, вечори відпочинку. У бібліотеках нашого району та районній бібліотеці стало доброю традицією влаштовувати презентації тематичних книжкових виставок, проводити вечори-вшанування. Віднедавна започатковано нову форму роботи з цією категорією: відвідування літніх людей з невеличкими дарунками, квітами та добрими, щирими словами.
06 Жовтня, 2017 р., 13:21
30 вересня 2017 року виповнилося 90 років учаснику війни, жительці с. Вільшанка Святенко Агафії Пилипівні.
05 Жовтня, 2017 р., 13:45
27-28 вересня 2017 року працівники сектору культури Уманської райдержадміністрації взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Робота працівників культури: від витоків до сьогодення», що відбулася в м. Кам'янець-Подільському.