20 Квітня, 2018 р., 15:36
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що з урахуванням змін, внесених Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”  до статті 59 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, починаючи з 01.10.2017 особам, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї під час проходження дійсної строкової служби і внаслідок цього стали особами з інвалідністю, пенсія по інвалідності обчислюється відповідно до вище зазначеного  Закону або за бажанням таких осіб - з п'ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року.
20 Квітня, 2018 р., 14:12
Президент Петро Порошенко заявляє, що питання надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві виходить за межі суто церковних справ. «Йдеться про наше остаточне унезалежнення від Москви. Тут не лише релігія, тут – геополітика. А для мене справа утвердження незалежної помісної Церкви – такої ж ваги, як вже здобуті безвіз та Угода про асоціацію з Євросоюзом», – підкреслив Петро Порошенко.
20 Квітня, 2018 р., 13:15
Напередодні Дня довкілля, який відзначається щорічно у третю суботу квітня, та в рамках оголошеного розпорядженням райдержадміністрації двомісячника благоустрою Уманського району державні працівники вийшли на «суботник».
20 Квітня, 2018 р., 08:47
Хто має право на отримання кредиту
19 Квітня, 2018 р., 16:47
19 квітня під головуванням голови районної державної адміністрації Євгенія Данченка відповідно до затвердженого плану роботи відбулося засідання ради райдержадміністрації з питань безпечної життєдіяльності населення.
19 Квітня, 2018 р., 16:09
18 квітня відбулося засідання міжвідомчої комісії райдержадміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі.
19 Квітня, 2018 р., 15:54
У світі є небагато назв, відомих краще, ніж "Чорнобиль". Це – світова катастрофа, яка сталася 26 квітня 1986 року на території України. Аварія забрала незліченну кількість людських життів, її наслідки не перестають відгукуватися й сьогодні. Ті, хто постраждав через перебування в радіаційній зоні, вартий особливої уваги з боку держави. І як не звернути увагу на найболючіші проблеми чорнобильців саме у пам’ятні для них дні.
19 Квітня, 2018 р., 14:39
17 квітня 2018 року на базі Уманських курсів 3 категорії проведено функціональне навчання осіб, які очолюють формування цивільного захисту закладів освіти району.
18 Квітня, 2018 р., 16:51
З 4 по 12 квітня 2018 року, напередодні Всесвітнього Дня Матері-Землі та Дня довкілля, у всіх закладах культури Уманського району було оголошено акцію «За чисте довкілля».
18 Квітня, 2018 р., 16:07
Потрібно якнайшвидше ухвалювати закон про передачу громадам повноважень щодо управління земельними ресурсами.