12 Квітня, 2018 р., 16:35
До Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів, який щорічно відзначається 11 квітня за ініціативою ООН, з  метою  вшанування пам’яті жертв нацизму, в’язнів «таборів смерті»  та привернення уваги учнівсько-студентської молоді до однієї з жахливих сторінок історії Другої світової війни, районною бібліотекою проведено  урок-реквієм «Історія великих страждань…», що розкрив сторінки життя людей, які пройшли всі жахіття війни.
12 Квітня, 2018 р., 10:46
Жовтень 2018 року має стати переломним для реформи з децентралізації. На цьому у своєму коментарі наголосив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань. За його словами, тоді має відбутися максимальна кількість виборів у громадах, які самостійно ініціювали об’єднання в ОТГ.
12 Квітня, 2018 р., 09:58
2 квітня 2018 року розпочалась ХІІІ Всеукраїнська благодійна  акція «Серце до серця», яка триватиме до 22 квітня 2018 року.
12 Квітня, 2018 р., 09:53
В області перерахунку пенсії підлягає 16 181 особа силових структур. І вже на сьогодні близько 10 тисячам її перераховано. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль під час сьогоднішньої всеукраїнської селекторної наради. Її провів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
11 Квітня, 2018 р., 15:26
Відповідно до ухваленої Урядом постанови щодо монетизації пільг у транспорт, щомісячна готівкова виплата деяким категорія пільговиків буде здійснюватися у підвищених розмірах. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
11 Квітня, 2018 р., 15:19
Проведення загальних зборів громадян на Уманщині перебуває на завершальному етапі – «сходки» відбулися майже в усіх населених пунктах району. Минулого тижня збиралися для обговорення питань насущних жителі Старих Бабанів та Черповодів. Участь у них брали голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районної ради.
11 Квітня, 2018 р., 15:07
Президент Петро Порошенко на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку наголосив на значному збільшенні бюджетів місцевих громад і розширенні їх можливостей для розвитку.
11 Квітня, 2018 р., 12:41
Протягом січня-березня  2018  року різних видів соціального обслуговування і соціальних послуг потребували  1399 осіб.
11 Квітня, 2018 р., 12:11
5 квітня в Уманському районному центрі зайнятості був організований День відкритих дверей для учнівської молоді.
11 Квітня, 2018 р., 11:19
Голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко провів розширену нараду з сільськими головами району з ряду актуальних питань. Серед них – про декларування одноосібних користувачів землею за 2017 рік, встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, підготовки проектів державного фонду регіонального розвитку.