05 Квітня, 2018 р., 15:46
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації» та зважаючи на велику кількість виникаючих запитань про пересистематизацію фондів і каталогів, розміщення фондів у вільному доступі, напрацювання методики щодо впровадження УДК  03-04 квітня 2018 року відбулась година професійного скайп- спілкування «Універсальна десяткова класифікація: методика індексування» для бібліотечних працівників районної центральної бібліотеки.
05 Квітня, 2018 р., 14:49
У рамках оголошеного двомісячника з благоустрою, озеленення, поліпшення стану довкілля населених пунктів Уманського району сектор культури райдержадміністрації з 4 по 12 квітня 2018 року проводить акцію з благоустрою прилеглих територій закладів культури «За чисте довкілля».
05 Квітня, 2018 р., 11:26
Протягом 27-29 березня загальні збори громадян відбулися в Колодистому, Танському, Сушківці, Бабанці, Фурманці та Текучі. Участь у них брали голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районної ради.
05 Квітня, 2018 р., 11:02
Є особистості, імена яких назавжди залишаться в наших серцях. Саме до таких людей належав Олесь Терентійович Гончар.
04 Квітня, 2018 р., 17:29
Сьогодні, 4 квітня, під головуванням голови Уманської райдержадміністрації Євгенія Данченка відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до І Всеукраїнського фестивалю «Золота гармонь».
04 Квітня, 2018 р., 14:46
Впродовж декількох років на Черкащині діє обласна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».
04 Квітня, 2018 р., 10:04
3 1 квітня по 1 червня 2018 року на території Уманського району оголошується двомісячник по благоустрою, озелененню, поліпшенню стану довкілля населених пунктів.
03 Квітня, 2018 р., 16:43
Метою програми є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей в Україні та юних українців у світі.