22 Вересня, 2017 р., 10:03
12 вересня 2017 року в Реабілітаційному комплексі для людей з особливими потребами відбувся психологічний тренінг «Особливості надання соціальних послуг учасникам АТО», який провела начальник відділу організаційно-правової роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Пона.
22 Вересня, 2017 р., 09:51
13 вересня для працівників райдержадміністрації проведено курсове навчання за програмою постійно діючого семінару «Особи, які очолюють територіальні та об’єктові формування цивільного захисту та їх структурні підрозділи (медичні)».
22 Вересня, 2017 р., 09:49
Запроваджено дворівневу процедуру адміністративного оскарження рішень та бездіяльність державних реєстраторів не лише в судовому порядку, а також через Міністерство юстиції України та його територіальні органи.
22 Вересня, 2017 р., 09:32
Унікальний завод із виробництва меду відкрили на Черкащині. Це спільний українсько-австрійський проект.
19 Вересня, 2017 р., 17:11
1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 24.02.2017 року №44/2017 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2017 році» з 6 вересня проводиться уточнення облікових даних призовників, а з 1 жовтня по 30 листопада 2017 року призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України.
19 Вересня, 2017 р., 16:40
Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з представниками фінської компанії «Ferroplan» (https://www.ferroplan.fi/en/main/), яка спеціалізується на реалізації екологічних проектів з переробки відходів та очистки води.
19 Вересня, 2017 р., 16:38
З приходом осені погода стає мінливою. Так, минулі вихідні видались на Уманщині теплими і сухими. Середній температурний фон 9 вересня становив 18°, а 10 вересня підвищився до 21º (кліматична норма на цей час 15°), що відповідає середині літа. Максимальні температури повітря у неділю досягали +28º. Причиною такої погоди був інтенсивний сонячний прогрів в умовах антициклону, який поєднувався із сухими теплими вітрами з південного сходу.
19 Вересня, 2017 р., 16:09
8 вересня в малому залі управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відбувся плановий семінар з секретарями селищної та сільських рад Уманського району.
19 Вересня, 2017 р., 16:01
З 2000 року у другу суботу вересня відзначається Всесвітній день надання першої медичної допомоги. Його ініціаторами є члени Міжнародного руху Червоного хреста і Червоного Півмісяця.
07 Вересня, 2017 р., 09:00
Впродовж січня – серпня 2017 року послугами Уманського районного центру зайнятості користувалися 1772 безробітних, що на 89 осіб менше ніж у відповідному періоді минулого року, 214 безробітних користувалися послугами центру зайнятості не за місцем зареєстрованого проживання. Серед загальної чисельності безробітних – 44,8% складали жінки (794), 33,9 % (602) – молодь до 35 років. На обліку перебували 40 безробітних з числа вивільнених громадян.