06 Квітня, 2018 р., 16:01
З настанням весни розпочато роботи по благоустрою населених пунктів Уманського району.
06 Квітня, 2018 р., 10:26
У випадку спроб та з метою запобігання та припинення рейдерського захоплення в агропромисловому секторі рекомендуємо землевласникам та представникам сільськогосподарських підприємств негайно інформувати підрозділи ГУНП в Черкаській області, а також оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству в Черкаській області.
06 Квітня, 2018 р., 09:37
У весняно-літній нерестовий період розпочинається щорічна операція «Нерест», в рамках якої, посилюється державний нагляд за станом охорони, використання і відтворення риби та інших водних живих ресурсів.
06 Квітня, 2018 р., 09:19
Метою та завданням районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки є поліпшення соціальної захищеності ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю, багатодітних родин, малозабезпечених сімей з дітьми та громадян, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи.
06 Квітня, 2018 р., 08:32
З 26 по 30 березня 2018 року Департаментом захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України в м. Київ було проведено семінар-навчання з питань встановлення опіки, піклування, створення та забезпечення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу (за програмою ПРАЙД).
05 Квітня, 2018 р., 17:06
Децентралізація в Україні є питанням цивілізаційного вибору та складовою євроатлантичного курсу нашої держави. Про це сказав Президент Петро Порошенко на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під час робочої поїздки до Вінницької області.
05 Квітня, 2018 р., 16:37
4 квітня під головуванням голови Уманської райдержадміністрації Євгенія Данченка відбулося засідання комісії по вибору, вилученню (викупу) і наданню земельних ділянок.
05 Квітня, 2018 р., 16:29
«Книга – це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе.»
05 Квітня, 2018 р., 16:05
Робота комісії з питань надання одноразової грошової допомоги за зверненням громадян спрямована на покращення матеріального становища жителів району, які знаходяться у складних життєвих обставинах та не можуть самостійно подолати їх наслідки.