05 Лютого, 2018 р., 09:36
Ще одна маленька жителька села Ладижинка разом з мамою також долучились до оголошеного конкурсу снігових фігур та отримали масу позитивних емоцій. Композиція зветься "Наш захисник".
02 Лютого, 2018 р., 17:06
Жителі села Гереженівка створили оригінальні композиції зі сніжного борошна: "зимове кохання" та "коровай".
02 Лютого, 2018 р., 15:37
Сьогодні, 2 лютого, на трасі міжнародного значення «Київ-Одеса» проведено спільне тренування сил цивільного захисту Уманського району, ДП «Черкаський облавтодор», територіальних підрозділів Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.
02 Лютого, 2018 р., 15:35
До конкурсу "Сніжний сад" долучилися вихованці художнього класу Дмитрушківського філіалу Бабанської музичної школи. Композиція - дружба собаки та кота.
02 Лютого, 2018 р., 15:19
Внаслідок проходження активного балканського циклону, який у неділю 4 лютого зумовить на Черкащині підвищення температури повітря до 3..8º тепла та значні дощі, у понеділок 5 лютого різко похолодає до 4..9º морозу.
02 Лютого, 2018 р., 12:00
1 лютого 2018 року з метою обстеження сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та проведення профілактичного заходу з учнями Городницької ЗОШ І-ІІ ступенів директором центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інною Гущиною та фахівцем із соціальної роботи Наталією Коваль було здійснено виїзд у с. Городниця.
02 Лютого, 2018 р., 11:27
На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 350 громадян, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції на територію району.
02 Лютого, 2018 р., 11:26
З 1 лютого в населених пунктах Уманського району розпочалися загальні збори громадян. Їх мета – проаналізувати роботу сільського голови й виконкому сільської ради, почути думки людей з тих чи інших питань, обговорити плани на майбутнє, визначитися з пріоритетними напрямками у роботі органів місцевого самоврядування.