19 Лютого, 2018 р., 17:54
7 лютого 2018 року Кабінет Міністрів України схвалив Програми підтримки аграрного сектору за основними напрямами у рамках Державного бюджету на 2018 рік. Загальна сума підтримки складе 6,3 млрд гривень.
19 Лютого, 2018 р., 13:51
А Масляна іде, красне сонечко веде…
16 Лютого, 2018 р., 17:07
15 лютого 2018 року в с. Вільшана Слобідка відбулися загальні збори громадян. Участь у зборах взяли голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, заступник голови районної ради Петро Бабкін, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради.
16 Лютого, 2018 р., 16:18
Нещодавно Косенівський фольклорний ансамбль «Дзвіночки» разом із своїм керівником Головченко Г.І. завітали до мальовничої Яремчі, що на Прикарпатті.
16 Лютого, 2018 р., 15:04
Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм в Уманському районі відзначили День святого Валентина. У цей святковий день жителів Уманщини зібрав Старобабанівський будинок культури на концертно-розважальну програму «Під знаком Купідона». Село Старі Бабани завжди привітно зустрічає гостей. Тож не дивно, що глядацька зала була переповнена.
16 Лютого, 2018 р., 10:08
15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
16 Лютого, 2018 р., 08:02
Основним напрямком діяльності відділення соціальної допомоги вдома  є догляд одиноких непрацездатних громадян та інвалідів на дому і надання їм якісних заходів соціальної послуги догляду вдома.