12 Березня, 2018 р., 11:45
Уманський об’єднаний міський військовий комісаріат продовжує відбір юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року кандидатами для вступу в 2018 році у вищі військові навчальні заклади за різними кваліфікаційними напрямками.
12 Березня, 2018 р., 11:44
Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у прямому ефірі програми «Громадське. Реформа» на Громадському телебаченні.
07 Березня, 2018 р., 12:52
У 2018 році Україна відзначає 204-ту річницю з дня народження великого українського поета,  письменника, художника та громадського діяча Тараса Шевченка. Його ім’я невіддільно пов’язане з Україною, адже Кобзар – ніби уособлення всієї суті українського народу, його боротьби за своє життя і волю, символ незламності духу, приклад того, що можливо звільнитися з-під гніту в найскладніших умовах. Щороку в Україні відзначають "Шевченківські дні" 9 і 10 березня – роковини народження і смерті Тараса Шевченка.
06 Березня, 2018 р., 12:10
Реформа місцевого самоврядування і територіальної організації влади, яка стартувала в Україні, проходить апробацію на Уманщині. Першопрохідцями стали села Паланка, Кочержинці, Берестівець, Громи, Кочубіївка, Максимівка, Томашівка і Городецьке, які об’єдналися в єдину Паланську територіальну громаду.
05 Березня, 2018 р., 17:20
2 та 3 березня загальні збори громадян відбулися в Коржовій Слобідці, Гродзевому та Родниківці. Участь у них брали голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районної ради.
05 Березня, 2018 р., 14:57
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua ) у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони» (http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms ), який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» проводить спеціальні конкурси грантів для ОГС.
05 Березня, 2018 р., 14:10
До уваги учасників антитерористичної операції Уманського району!
03 Березня, 2018 р., 15:06
У районі системою державної допомоги, в тому числі і житловими субсидіями, охоплено 11927 сімей, що становить 49 відсотків від їх загальної кількості. Загальна сума нарахувань за 2017 рік становить 165 млн. 489 тис. грн., що на 61 млн. 597 тис. грн. більше ніж за 2016  рік.
03 Березня, 2018 р., 12:41
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 15.02.2018 року №33/2018 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2018 році» у березні проводиться уточнення облікових даних призовників, медичний огляд, а з 1 квітня по 30 травня 2018 року призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України.
03 Березня, 2018 р., 10:09
Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон) встановлено, що будь-яка фізична чи юридична особа може отримати інформацію про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження, що містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав).