22 Вересня, 2017 р., 15:30
17 вересня 2017 року з метою збереження традицій української пісенної творчості та розвитку вокально-хорового мистецтва відбувся обласний огляд-конкурс аматорських хорових колективів.
22 Вересня, 2017 р., 14:31
На підставі листа Міністерства соціальної політики України від 14.08.2017 №943/0/134-17/173 про впровадження моделі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю повідомляємо.
22 Вересня, 2017 р., 12:20
20 вересня працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району, а саме: завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Сановською Ю.А., соціальними працівниками відділення соціальної допомоги вдома Пясецькою О.В. і Решетило С.Ю. здійснено перевірку якості надання соціальних послуг у населених пунктах району – Дмитрушках, Пугачівці та Старих Бабанах.
22 Вересня, 2017 р., 10:47
21 вересня голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко ознайомився з роботою центральної районної лікарні.
22 Вересня, 2017 р., 10:42
20 вересня 2017 року на базі Родниківської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені Т. Г. Шевченка відбувся обласний семінар керівників методичних об’єднань фізичної культури за темою: "Педагогічні технології фізичного виховання щодо формування позитивної мотивації, умінь та навичок до занять фізичною культурою та спортом".
22 Вересня, 2017 р., 10:37
Відповідно до Бюджетного кодексу України, за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу надаються пільги ветеранам війни; жертвам нацистських переслідувань; ветеранам військової служби; ветеранам органів внутрішніх справ; ветеранам податкової міліції; ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби; громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дружинам (чоловікам) померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою; громадянам відповідно Основ законодавства України про охорону здоров'я, ЗУ „Про культуру”, ЗУ „Про бібліотеки і бібліотечну справу”,ЗУ „Про освіту”; багатодітним сім'ям; дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім’ям, сім’ям опікунів (піклувальників), в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей.
22 Вересня, 2017 р., 10:33
З метою правового захисту, швидкого реагування щодо порушених прав власників земель та землекористувачів, пов’язаних з орендою землі, з правом на урожай, протидії спроб рейдерського захоплення, крадіжок врожаю і землі, 20 вересня на Уманщині працювала мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.
22 Вересня, 2017 р., 10:26
Сьогодні, 19 вересня, в актовій залі Будинку рад відбулося представлення голови Уманської районної державної адміністрації Євгенія Михайловича Данченка, призначеного на посаду з 19 вересня 2017 року розпорядженням Президента України №180/2017-рп.
22 Вересня, 2017 р., 10:19
Повідомляємо, що з 19 вересня 2017 року змінено адресу електронної поштової скриньки Уманської районної державної адміністрації.
22 Вересня, 2017 р., 10:17
У суботу на Уманщині внаслідок впливу тилової частини циклону з півночі спостерігалось похолодання, температурний фон знизився до 17° за кліматичної норми на цей час 13,5°. Однак уже в неділю наш край був під впливом теплого сектору циклону із заходу, середня добова температура повітря підвищилась до 23°. А вдень спостерігалась спека, максимальна температура повітря досягала по області +31°,