03 Жовтня, 2017 р., 13:59
Президент Петро Порошенко під час зустрічі з працівниками освіти підкреслив, що Закон «Про освіту», який сьогодні набув чинності, відкриває шлях до довгоочікуваної системної реформи освіти.
03 Жовтня, 2017 р., 13:57
27 вересня 2017 року в усіх загальноосвітніх навчальних закладах Уманського району відзначали Всесвітній день туризму, який був започаткований у 1979-му році Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації при Організації Об’єднаних Націй.
02 Жовтня, 2017 р., 14:05
Особливості функціонування населених пунктів району, напрями та пріоритети їхньої діяльності перебувають під контролем районної влади. Адже це забезпечує можливість оперативно реагувати на проблемні питання та конструктивно їх вирішувати.
29 Вересня, 2017 р., 15:56
Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року «Про Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період».
28 Вересня, 2017 р., 08:54
За 8,5 місяців поточного року ОСББ та ЖБК взяли в державних банках 560 «теплих кредитів» на суму 120 млн гривень. Це у 2 рази більше ніж за весь 2016 рік, коли ОСББ отримали 435 кредитів на суму 61 млн гривень.
27 Вересня, 2017 р., 16:32
Президент Петро Порошенко та Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо обговорили питання проведення реформ в Україні, в тому числі реформування Збройних Сил України та приведення їх до стандартів НАТО.
27 Вересня, 2017 р., 16:10
26 вересня під головуванням директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Наталії Кицик відбулася нарада з соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома.
27 Вересня, 2017 р., 15:26
До кінця вересня та на початку жовтня погодні умови на Уманщині сприятимуть проведенню польових сільськогосподарських робіт. Однак, очікувані в цей час заморозки можуть пошкодити листя кукурудзи, що погіршить якість заготовленого силосу. До настання заморозків прибирання зерна кукурудзи, призначеного на насіння, повинно бути завершено. У зв’язку із загрозою заморозків не слід залишати без укриття на полях викопану сільськогосподарську продукцію.
27 Вересня, 2017 р., 12:23
У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голів використовувати комплексний підхід до підготовки до опалювального сезону. Мова йде і про «теплі кредити», і ЕСКО, і енергоменеджмент, і проекти із встановлення твердопаливних котелень тощо.
27 Вересня, 2017 р., 10:25
24 вересня в с. Кузьмина Гребля Христинівського району відбувся ІІІ регіональний тур обласного свята «Мистецька толока». Оповите легендами, величне подільське село радо зустрічало гостей з Христинівського, Монастирищенського, Катеринопільського, Тальнівського та Уманського районів.