18 Грудня, 2017 р., 15:55
13 грудня в селі Старі Бабани  відгуляли свято Андрія Первозванного, як і годиться, зі справжніми вечорницями.
18 Грудня, 2017 р., 11:33
Діти – майбутнє нації, тому їх здоров’я повинно стати чи не найголовнішим об’єктом піклування як суспільства, так і держави. Разом з тим все більшої масштабності набирає одна з головних проблем сьогодення – споживання дітьми, підлітками та молоддю спиртних напоїв. Адже алкоголь особливо активно впливає на організм, що не сформувався, поступово руйнуючи його.
15 Грудня, 2017 р., 15:17
Сьогодні, 15 грудня, відбулася 25 позачергова сесія Уманської районної ради. Участь у її роботі взяв голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.
15 Грудня, 2017 р., 09:05
8-9 грудня у Родниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка відбулась дводенна конференція табір «Модель ООН». Організатор та керівник табору – волонтер Емілі Кін, її український колега – вчитель англійської мови Малюга Л.В. та учні Родниківської школи Кравченко Вікторія, Єщенко Яна та Носач Артем, а також на допомогу прийшли 3 волонтера Корпусу Миру  та студенти УДПУ імені П.Г. Тичини та УНУС. Учасниками табору були учні Родниківської, Дмитрушківської, Дубівської та Кочубіївської шкіл Уманського району та школи №9 м. Умань.