09 Червня, 2021 р., 09:02
До уваги юридичних, фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців! У поточному році продовжується надання державної підтримки за наявні бджолосім’ї відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395.
09 Червня, 2021 р., 08:32
Масова реконструкція і ремонт об’єктів культури під назвою «Велика реставрація» ще активніше стартує в наступному році, а до того стоїть завдання підготувати всю необхідну проєктну документацію. Про це розповів координатор «Великого будівництва», заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.
09 Червня, 2021 р., 08:30
В Україні запрацювала безоплатна «гаряча лінія» підтримки батьків після пологів 0 800 500 313. «Гарячу лінію» започаткувала ГО “Клуб підтримки вагітності та материнства “Лада” в межах проекту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.
09 Червня, 2021 р., 08:28
Сучасно, новітньо та драйвово. Всеукраїнський день фермера цьогоріч область проведе з розмахом. 16-18 червня на території черкаського аеропорту діятиме виставка-фестиваль «AGROSHOW Ukraine-2021», яка об’єднає представників галузі, владців та громаду, аби показати, що агросектор – це давно вже технологічне інноваційне середовище. Про цікавинки заходу розповіли організатори на брифінгу в ОДА.
09 Червня, 2021 р., 08:27
Реконструкцію ділянки автодороги міжнародного значення М-12 – Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка продовжують між селами Гроздеве та Бабанка Уманського району на ділянці км 565+431 – км 568+511. Наразі підрядник завершив фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття та завершується влаштування першого вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону.
08 Червня, 2021 р., 17:20
Активізувати національно-патріотичне виховання в Уманському районі – завдання, над яким спільно з громадськістю наразі працює голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук. З цією метою прийнято рішення про створення при РДА координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Ініціативна група дорадчого органу не втрачає часу – з перших днів після організаційного засідання знаходиться в пошуках шляхів і рішень реалізації визначених завдань.
08 Червня, 2021 р., 14:42
Перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Анатолій Риженко провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Загалом на розгляд було винесено дев’ять питань із Ладижинської, Паланської, Бабанської, Маньківської, Монастирищенської та Жашківської територіальних громад.
08 Червня, 2021 р., 12:10
Вдень 9 червня в Черкаській області та м. Черкаси очікуються грози, при грозах пориви вітру 15-20 м/с, місцями град (І рівень небезпечності, ЖОВТИЙ) – інформує Черкаський обласний центр з гідрометеорології.
04 Червня, 2021 р., 12:10
Уманська райдержадміністрація нагадує фермерам про можливості залучення державної підтримки на розвиток своїх господарств у 2021 році.
04 Червня, 2021 р., 09:40
Як повідомила Служба автодоріг у Черкаській області, наразі проводиться реконструкція ділянки автодороги міжнародного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка між селами Гроздеве та Бабанка Уманського району на ділянці км 565+431 – км 568+511.