30 Березня, 2018 р., 15:46
Лідери країн Нормандської четвірки підтверджують їхню відданість імплементації Мінських домовленостей у всіх її вимірах (безпековому, політичному, гуманітарному та соціально-економічному). Вони розглянуть можливі шляхи прискорення імплементації домовленостей у найближчі місяці.
30 Березня, 2018 р., 14:41
Використання пестицидів і агрохімікатів в агросистемі є важливою умовою сучасного землеробства.
29 Березня, 2018 р., 17:26
29 березня, напередодні сесії районної ради, відбулося засідання президії районної ради.
29 Березня, 2018 р., 12:13
Інститут політико-правових та релігійних досліджень у 2018 році до Дня Конституції України проводить Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні».
29 Березня, 2018 р., 11:46
Ось і прийшла весна! Разом із пробудженням природи вона принесла нам багато прекрасних свят.
29 Березня, 2018 р., 11:04
Голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко провів робочу зустріч із керівництвом ПрАТ "Укрзерноімпекс", яке орендує земельні паї в селах Ладижинка, Колодисте, Посухівка та Ропотуха загальною площею близько 3,3 тис. га.
28 Березня, 2018 р., 17:15
Сьогодні, 28 березня, під керівництвом голови Уманської районної державної адміністрації Євгенія Данченка відбулося засідання комісії з питань містобудівної діяльності в районі.
28 Березня, 2018 р., 11:46
27 березня відбулося засідання бюджетної комісії Уманської районної ради, в якій взяв участь голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко.
28 Березня, 2018 р., 11:36
Протягом 21-23 березня загальні збори громадян відбулися в Затишку, Свинарці, Острівці, Собківці та Шарині, на яких були обговорені актуальні питання розвитку населених пунктів.Участь у них брали голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районної ради.