03 Квітня, 2018 р., 14:46
Березень поточного року на Уманщині видався холодним. Місяць характеризувався переважно похмурими днями, стійким заляганням снігового покриву, несприятливими метеорологічними явищами.
03 Квітня, 2018 р., 08:49
18 квітня виповнюється 100 років з дня заснування Товариства Червоного Хреста України, яке допомагає тим, хто цього потребує найбільше. 100 років Товариство утверджує в суспільстві цінності, непідвладні часу: милосердя, людяність, співчуття.
03 Квітня, 2018 р., 08:28
29 березня Президент України П. Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення деяких аспектів нафтогазової галузі», яким внесено зміни до статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
02 Квітня, 2018 р., 16:59
Вже кілька років поспіль Уманський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді долучається до проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».
02 Квітня, 2018 р., 16:43
30 березня 2018 року завідувач  відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Сановська Юлія Анатоліївна провела інтерактивну лекцію для студентів факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
02 Квітня, 2018 р., 15:22
30 березня 2018 року відбулося засідання 29 сесії районної ради. Участь у засіданні взяли голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, депутат обласної ради Валентин Судакевич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, сільські та селищний голови, представники засобів масової інформації. Проводила засідання голова районної ради Оксана Супрунець.
02 Квітня, 2018 р., 14:03
Пріоритети розвитку Черкащини у 2018 році назвав її очільник на засіданні колегії ОДА. Юрій Ткаченко наголосив, що вони обумовлені обласною Стратегією-2020.
02 Квітня, 2018 р., 11:09
31 березня у приміщенні агропромислового розвитку райдержадміністрації відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс юнацького та молодіжного мистецтва "Планета мрій" в рамках мистецького проекту "SPLASH of ART".
02 Квітня, 2018 р., 10:44
Україна нарешті дочекалась весняного тепла. І в автодорожніх служб з’явилася можливість розпочати ремонт підсохлих від снігу й вологи доріг.
02 Квітня, 2018 р., 10:16
Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».