27 Листопада, 2017 р., 16:17
25 листопада 2017 року у спортивній залі Родниківської ЗОШ I-III ступенів ім. Т. Г. Шевченка відбулись змагання з міні-футболу серед дівчат, в залік 25-х комплексних навчально-виховних заходів школярів Уманського району.
24 Листопада, 2017 р., 16:14
Таким був лейтмотив IX Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості», який відбувся 23 листопада у м. Києві за ініціативи Держенергоефективності (http://saee.gov.ua).
23 Листопада, 2017 р., 17:31
Сьогодні, 23 листопада, в Берестівецькому будинку культури відбулася перша сесія VII скликання Паланської сільської ради об’єднаної територіальної громади, в яку увійшли села Кочержинці, Берестівець, Громи, Кочубіївка, Максимівка, Томашівка, Городецьке і власне Паланка.
22 Листопада, 2017 р., 16:32
У 2013 році було створено міжвідомчу комісію райдержадміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі.
22 Листопада, 2017 р., 14:40
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє.
22 Листопада, 2017 р., 12:59
19 листопада 2017 року в приміщенні Черкаської обласної філармонії відбувся заключний концерт переможців оглядів-конкурсів аматорських колективів вокально-хорового жанру. Проведення заходу посприяло виявленню та всебічному показу мистецьких надбань аматорів Черкащини, значному підвищенню рівня їх виконавської майстерності, а також збагаченню та урізноманітненню репертуару.