28 Березня, 2018 р., 11:21
25 березня у рамках VIII сільських спортивних ігор проведено змагання з шахів.
28 Березня, 2018 р., 11:05
Як проходять підготовчі заходи до призову розповів військовий комісар Уманського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Борисюк Олександр Анатолійович.
28 Березня, 2018 р., 10:38
23 березня на сцені Уманського міського будинку культури відбулася чергова переатестація творчих колективів району, що носять почесне звання "народний" та "зразковий".
27 Березня, 2018 р., 12:01
про альтернативну енергетику Одним із наших пріоритетів, відображених у Стратегії-2020, є розвиток альтернативної енергетики. На Черкащині маємо дефіцит електричної енергії. Так, торік у регіоні вироблено 1,77 млрд кіловат-годин, а спожито 3,185 млрд кіловат-годин. Тому будівництво сонячної електростанції для нас є дуже актуальним.
27 Березня, 2018 р., 11:30
24 березня 2018 року на базі спортивної зали Родниківської школи в рамках VIII сільських спортивних ігор проведено змагання з настільного тенісу. Участь у спортивному заході взяли 10 чоловіків та 5 жінок із сіл Родниківка, Іванівка, Яроватка, Кочубіївка та Собківка.
27 Березня, 2018 р., 11:10
15-16 березня на базі Уманського педагогічного коледжу імені Т. Г. Шевченка відбулися «American Days». До цього семінару-тренінгу було залучено 8 американських волонтерів з Корпусу Миру в Україні. 15 учнів Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка та два вчителя англійської мови Малюга Л.В. і Баранюк О.С. взяли також участь в заході.
27 Березня, 2018 р., 10:56
Міністерство охорони здоров’я затвердило Порядок формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги. Тепер є законодавче підґрунтя для прийняття планів розбудови мережі «первинки» у сільській місцевості, щоб кожен українець, незалежно від місця проживання, міг своєчасно отримати якісну медичну допомогу.
27 Березня, 2018 р., 10:47
«Сьогодні спостерігається значне пожвавлення інтересу місцевої громади до вивчення історії свого краю», - такими словами розпочала семінар-практикум «Бібліотечне краєзнавство в контексті розвитку культури та туризму рідного краю» директор районної центральної  бібліотеки   Кравчук Любов Миколаївна.
27 Березня, 2018 р., 09:03
Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2300-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти», прийнятий Верховною Радою України 27 лютого 2017 року.