21 Березня, 2018 р., 10:48
Зовсім скоро медична допомога не буде прив’язана до місця прописки, проживання. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава.
20 Березня, 2018 р., 17:27
Напередодні 29-ї річниці виводу Обмеженого контингенту радянських військ із Афганістану  на Уманщині побачила світ третя книга про неоголошену війну за назвою «Світлини пам’яті». Її основу складають нариси, інтерв’ю та документальні матеріали про мужність земляків-інтернаціоналістів, полеглих та живих, свідчення про яких не увійшли до попередніх видань («Відлуння Афганських гір» та «У горнилі локальних воєн»).
20 Березня, 2018 р., 16:32
З метою впровадження програми інформатизації в Уманській центральній районній лікарні у 2016 році за кошти місцевого бюджету було придбано 116 одиниць комп'ютерної техніки на суму 1100 тис. грн.
20 Березня, 2018 р., 14:47
Інспекція Держенергонагляду у Черкаській області  звертає увагу на питання дотримання вимог «Правил охорони  електричних  мереж», затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 №209 (далі - Правила).
20 Березня, 2018 р., 11:32
У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району вивчається питання щодо запровадження інноваційної моделі соціальної роботи з надання соціальних послуг – паліативна допомога невиліковно хворим та громадянам похилого віку в домашніх умовах.
19 Березня, 2018 р., 18:18
Загальні збори громадян відбулися в одному з найбільших сіл Уманського району – Ладижинці, де проживає близько 2100 жителів. Участь у них взяли голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.
19 Березня, 2018 р., 16:52
Експерти представили народним депутатам результати фінансового моніторингу децентралізації та результати оцінки фінансової спроможності об’єднаних територіальних громад (ОТГ) за 2017 рік.
19 Березня, 2018 р., 14:36
Напередодні виборів, які проводив російський агресор в Криму, в будинку культури м. Умань відбувся флеш-моб «Крим – це Україна».
16 Березня, 2018 р., 17:53
У зв’язку з погіршенням погодних умов на території Черкащини голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко 16 березня на базі філії «Уманська дорожньо-експлуатаційна дільниця» провів засідання районного оперативного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення в осінньо-зимовий період, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.
16 Березня, 2018 р., 15:30
14 та 15 березня загальні збори громадян відбулися у Доброводах, Аполянці та Юрківці. Участь у них брали голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районної ради.